Wybrany wątek opinii

Rozwiązać WOT i wcielić do normalnego wojska
(2025.10.11)
Najgłupszy pomysł ever przecież oni podostawali stopnie z dupy
paweł879 (2025.10.12)
@paweł879 - Żołnierze zawodowi będący na etatach tzw kierowniczej kadry to żołnierze zawodowi którzy rozpoczynali służbę w wojskach operacyjnych (stanowią oni ok 25 % stanu osobowego pododdziałów - nie dostali oni "stopni z dupy") pozostałe ok 75% stanu osobowego to żołnierze TSW. Taki był zamysł i właśnie taka jest idea funkcjonowania WOT. Ludzie piszący obraźliwe komentarze nie mają elementarnej wiedzy na temat WOT.
(2025.10.12)
Powrót do komentarzy