Rzeka pełna światła

13
08.10.2025
Rzeka pełna światła
(fot. Grupa Wodna)
W sobotę, 11 października, w Elblągu odbędzie się spektakl na wodzie pod hasłem „Rzeka pełna światła”. Początek o godz. 20.

W kolejnej edycji tego wydarzenia może wziąć udział każdy chętny. Organizator udostępnia odpłatnie (rezerwacja online na stronie Grupy Wodnej) sprzęt pływający, który rozświetlony lampkami ma stworzyć niezapomniany spektakl.

Flota kajaków, rowerów wodnych i motorówek wyruszy na rzekę o godz. 20 (zbiórka na przystani w godz. 19-19.30). Będzie jej towarzyszyć muzyka na żywo wykonywana przez zespół CODEM z dachu houseboata.

 

red.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
... uważajcie na drony...
(2025.10.08)

info

5  
  0
super.. trza się wybrać na sandacza..
(2025.10.08)

info

1  
  1
To w związku z oszczędnością energii bo "Planeta płonie". Sama EKOLOGIA
(2025.10.08)

info

11  
  13
Rzeka śmiecia, pięknie, brawo. Sztuka dla sztuki, róbmy sztukę, wyrażajmy siebie, a AI i tak może wygenerować lepiej. Najlepsze dzieła sztuki powstawały jednak gdy człowiek robił je dla chwały nie swojej a Boga. No ale coś się przynajmniej dzieje, pewnie będzie to całkiem miłe dla oka.
popas (2025.10.08)
I znowu się przytuli trochę grosza..... Co za bezczelne typy....
(2025.10.08)

info

8  
  14
@popas - Módl się o rozum, może bóg chociaż odrobinę ci wyśle.
(2025.10.08)
@popas - Oj, a gdyby śliwka wyrosła w Urzędzie Miejskim, to wszystko by było: ho, ho, ho. Albo i lepiej. Teraz tylko jojczysz - i bardzo dobrze.
(2025.10.08)
@popas - "robił je dla chwały nie swojej a Boga" a my to kim jestesmy idac tym tokiem rozumowania jak nie dzielem Boga wiec nic co boskie nie jest nam obce
(2025.10.08)
Czy zdajecie sobie sprawę, że krytykujecie Grupę Wodną, firmę i właściciela, który ożywił stare miasto i Elbląg jak nikt inny? Jeśli jesteście innego zdania, to bardzo proszę o przykład, kto bardziej to zrobił w tym smutnym mieście. Choć nie korzystam ze wszystkich imprez, które organizują to wielki ukłon w stronę Pana Marcina, który ma więcej pracy niż "kokosów" z tego biznesu. Gość z misją i pasją.
Jajko (2025.10.08)

info

24  
  2
@popas - Najlepsze dzieła sztuki powstawały jednak gdy człowiek robił je dla chwały nie swojej a Boga.
Tak to widzę (2025.10.09)