UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@popas - Oj, a gdyby śliwka wyrosła w Urzędzie Miejskim, to wszystko by było: ho, ho, ho. Albo i lepiej. Teraz tylko jojczysz - i bardzo dobrze.
@popas - Oj, a gdyby śliwka wyrosła w Urzędzie Miejskim, to wszystko by było: ho, ho, ho. Albo i lepiej. Teraz tylko jojczysz - i bardzo dobrze.