UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czy zdajecie sobie sprawę, że krytykujecie Grupę Wodną, firmę i właściciela, który ożywił stare miasto i Elbląg jak nikt inny? Jeśli jesteście innego zdania, to bardzo proszę o przykład, kto bardziej to zrobił w tym smutnym mieście. Choć nie korzystam ze wszystkich imprez, które organizują to wielki ukłon w stronę Pana Marcina, który ma więcej pracy niż "kokosów" z tego biznesu. Gość z misją i pasją.

Jajko