15
07.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Zatrudnić w ratuszu specjalistę ds oświetlenia ! Od razu sprawy ruszą z kopyta
(2025.10.07)

info

3  
  2
@mtsz - Ty komponent jak się nie ma wszystkich klepek I częŝci, to się nie rozpoczyna remontu' dziewczyny spokojnie mogły rozegrać spotkanie u siebie, ale u sołtysa ten sam pies - sam nie zje I drugiemu nie da. Widać, że w tych ratuszowych inwestycjach nic się nie zmieniło, nadzorują roboty tak jak kostkę na obu mostach
BBT. (2025.10.07)
@mtsz - Misiu ktoś to zlecenie wziął i podpisał. Jeżeli to faktycznie jest taka demagogia wymienić oświetlenie to zlituj się przy remoncie hali zamkną ją na rok. Ja wiem jaki jest rynek. Budżetowa kasa = pewna kasa ale jak kto zarobiony macha ręką na publiczne zlecenia.
(2025.10.08)
@mtsz - UM powinien jak klasyczny Janusz z kosztorysem Wykonawcy polecieć na wszelkiej maści grupy Facebook. Te w stylu remonty, renowacje, oświetlenia... i rzucić hasło a zejdzie ktoś niżej?
(2025.10.08)
@BBT. - To nie jest kwestia ratusza tylko faktów. Przetarg nieograniczony i magiel pięciu Oferentów z ofertami. Dla Kowalskiego ty tylko wymiana żaróweczek i larum podnoszą, że feler bo spóźnienie. Faktycznie temat prozaiczny. Rusztowanie na kołach, lampy stare do utylizacji, lampy nowe zainstaluj. Wykonywany w środku sezonu. Liga piłki ręcznej, gościnnie liga siatkówki, targi, impreza Baltic. Napoczynasz przetarg podpisujesz umowę w lipcu z terminem realizacji 3 miesiące. Przecież Wykonawca dalej jest w terminie a gdybanie misiów od sprzątania hali to guzik się ma do faktów. Teraz hit - ten przetarg wzięła firma z drugiego końca Polski. Czyli elbląscy Wykonawcy roboty mają pod kokardę albo nie potrafią spełnić wymagań SIWZ albo teraz za podwykonawcę robią w firmie z Dolnego Śląska. To nie jest robótka za kilka tysięcy PLN dla Pana Henia elektryka tylko konkretny budowlany przetarg za ponad 750000 zł.
(2025.10.08)