UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@mtsz - Misiu ktoś to zlecenie wziął i podpisał. Jeżeli to faktycznie jest taka demagogia wymienić oświetlenie to zlituj się przy remoncie hali zamkną ją na rok. Ja wiem jaki jest rynek. Budżetowa kasa = pewna kasa ale jak kto zarobiony macha ręką na publiczne zlecenia.