UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@mtsz - Misiu ktoś to zlecenie wziął i podpisał. Jeżeli to faktycznie jest taka demagogia wymienić oświetlenie to zlituj się przy remoncie hali zamkną ją na rok. Ja wiem jaki jest rynek. Budżetowa kasa = pewna kasa ale jak kto zarobiony macha ręką na publiczne zlecenia.