UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@BBT. - To nie jest kwestia ratusza tylko faktów. Przetarg nieograniczony i magiel pięciu Oferentów z ofertami. Dla Kowalskiego ty tylko wymiana żaróweczek i larum podnoszą, że feler bo spóźnienie. Faktycznie temat prozaiczny. Rusztowanie na kołach, lampy stare do utylizacji, lampy nowe zainstaluj. Wykonywany w środku sezonu. Liga piłki ręcznej, gościnnie liga siatkówki, targi, impreza Baltic. Napoczynasz przetarg podpisujesz umowę w lipcu z terminem realizacji 3 miesiące. Przecież Wykonawca dalej jest w terminie a gdybanie misiów od sprzątania hali to guzik się ma do faktów. Teraz hit - ten przetarg wzięła firma z drugiego końca Polski. Czyli elbląscy Wykonawcy roboty mają pod kokardę albo nie potrafią spełnić wymagań SIWZ albo teraz za podwykonawcę robią w firmie z Dolnego Śląska. To nie jest robótka za kilka tysięcy PLN dla Pana Henia elektryka tylko konkretny budowlany przetarg za ponad 750000 zł.