11
01.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Coraz mniej dzieci. W przedszkolach i żłobkach dużo wolnych miejsc, więc jaki sens otwierać tam przedszkole i żłobek. ? Czyżby władze naszego miasta nie znały sytuacji. To utopione pieniądze w remont, chyba, że władze planują zamknąć jakieś przedszkole.
xxxxxxxxxxx (2025.10.03)

info

0  
  0