A moim zdaniem... (od najstarszych)
Coraz mniej dzieci. W przedszkolach i żłobkach dużo wolnych miejsc, więc jaki sens otwierać tam przedszkole i żłobek. ?
Czyżby władze naszego miasta nie znały sytuacji. To utopione pieniądze w remont, chyba, że władze planują zamknąć jakieś przedszkole.