UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Coraz mniej dzieci. W przedszkolach i żłobkach dużo wolnych miejsc, więc jaki sens otwierać tam przedszkole i żłobek. ? Czyżby władze naszego miasta nie znały sytuacji. To utopione pieniądze w remont, chyba, że władze planują zamknąć jakieś przedszkole.
xxxxxxxxxxx