UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Coraz mniej dzieci. W przedszkolach i żłobkach dużo wolnych miejsc, więc jaki sens otwierać tam przedszkole i żłobek. ? Czyżby władze naszego miasta nie znały sytuacji. To utopione pieniądze w remont, chyba, że władze planują zamknąć jakieś przedszkole.

xxxxxxxxxxx

Anuluj