UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A Tobie się wydaje, że Szwedzi, Finowie, Norwegowie to świętoszki co. Przeprogramowali ich na abstynencję. Imprezy firmowe, spędy kawalerskie, weekendy męskie jeździli do Rosji kiedy było wolno. Co pokazuje, że ile byś zakazów nie wlepił i obostrzeń każdy znajdzie furtkę, żeby napić się do odcięcia.