UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@A co z anulowanym głosowaniem BO z ubiegłego roku. ? Już zamiecione pod dywan. ? To samo co z respiratorami, maseczkami czy lipnymi pisowskim fundacjami. Pisowscy sędziowie zamiatają wszystkie pisowskie afery pod dywan