A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
eee. wolę nowy asfalt przed mosem na kościuszki
Niech będzie i ta Diana aby była w majtkach i staniku.
Piękna rzeźba - brakuje takich w naszym mieście. Taka sztuka dodaje ciepła otoczeniu. Brawo
@000009 - Może jednak najbardziej niebezpiecznych wrogów Polski na wschodzie poszukaj. Wschodni patronowie ulic, wschodnie rocznice i uroczystości nawet festiwale przez dziesięciolecia, jak widzę Ci nie przeszkadzały?
Skąd wiesz że nie przeszkadzały? Co ty wogóle wiesz?
@000009 - "Co ty wogóle wiesz?" - no właśnie, co ty wiesz w ogóle (tak się pisze po polsku) "Polaku"
I to właśnie świadczy o tym, że nie zawsze przynależność językowa (czy tez narodowa) świadczy o lojalności wobec kraju w którym się mieszka.