57
25.09.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
eee. wolę nowy asfalt przed mosem na kościuszki
rodzic2 (2025.09.26)

info

0  
  3
Niech będzie i ta Diana aby była w majtkach i staniku.
babcia Viola (2025.09.26)

info

1  
  2
Piękna rzeźba - brakuje takich w naszym mieście. Taka sztuka dodaje ciepła otoczeniu. Brawo
(2025.09.26)

info

2  
  0
@000009 - Może jednak najbardziej niebezpiecznych wrogów Polski na wschodzie poszukaj. Wschodni patronowie ulic, wschodnie rocznice i uroczystości nawet festiwale przez dziesięciolecia, jak widzę Ci nie przeszkadzały?
(2025.09.26)
Skąd wiesz że nie przeszkadzały? Co ty wogóle wiesz?
000009 (2025.09.26)
@000009 - "Co ty wogóle wiesz?" - no właśnie, co ty wiesz w ogóle (tak się pisze po polsku) "Polaku"
(2025.09.26)
I to właśnie świadczy o tym, że nie zawsze przynależność językowa (czy tez narodowa) świadczy o lojalności wobec kraju w którym się mieszka.
(2025.09.27)