27
22.09.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Spisiony naród - Po co schrony gdy mamy kościoły. Po za tym i tak nikt nie wie co znaczą sygnały
Gott mit uns (2025.09.22)
Jakos trudno to traktować poważnie
(2025.09.22)

info

4  
  0
Czy wy durnie syrenami chcecie mieszkańców ratować przed najeźdźcą i bombardowaniami? Gdzie schrony ? Gdzie świadomość i edukacja społeczeństwa ? Gdzie Przysposobienie Obronne ?
(2025.09.22)

info

10  
  1
@Trzynastki zamiast schronów - Schody. pl
Hanut (2025.09.22)
syreny nawet mechaniczne można zaprogramować i też będą wydawać dzwięk modulowany. nabijanie kasy konkretnym firmom. co z dodatkowym zabezpieczeniem jeślu będzie brak prądu. dostaniecie sms ale że jesteśmy już w rossijjjj. słabo to wygląda ale ludzie nie patrzcie na to ludżmi wystraszonymi lepiej się rządzi!!!!!rozsądek przede wszystkim i nie odlądanie tvp. polsat i tvn może jedynie program Pana Jankowskiego w polsat. pozdrawiam przygraniczny człowiek.
richi (2025.09.22)
Nawet syren nie mają..
Hm. (2025.09.22)

info

1  
  3
Ocali nas brak strachu przed propaganda z tv.
gjmh (2025.09.22)
@richi - Przygraniczny czy ograniczony?
(2025.09.22)
Temat zastępczy! Strachy na Lachy
(2025.09.22)

info

1  
  2
Mają ludzi za DEBILI. Po co nam NOWSZE syreny jak nie ma SCHRONÓW. Zawyjecie sobie NOWYMI extra syrenami do ludzi co będą ginęli na dworze bo schronów nie ma na te wasze wycie syrenami. SAMI głupi w tym UM.
Cynik (2025.09.23)

info

4  
  1