UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mają ludzi za DEBILI. Po co nam NOWSZE syreny jak nie ma SCHRONÓW. Zawyjecie sobie NOWYMI extra syrenami do ludzi co będą ginęli na dworze bo schronów nie ma na te wasze wycie syrenami. SAMI głupi w tym UM.

Cynik

Anuluj