Wybrany wątek opinii

Dobrze że jako naród zamiast schronów wybraliśmy 13 emerytury. Dzięki temu gdy dolecą drony szybciej trafimy przed oblicze św Piotra
Spisiony naród (2025.09.22)
@Spisiony naród - 800+ zamiast schronów.
(2025.09.22)
@Spisiony naród - "Dobrze że jako naród zamiast schronów wybraliśmy 13 emerytury" - Dobrze też, że wspieramy swoimi podatkami nie chcących pracować, ale wiernych do śmierci, wyborców PIS.
(2025.09.22)
@Spisiony naród - Po co schrony gdy mamy kościoły. Po za tym i tak nikt nie wie co znaczą sygnały
Gott mit uns (2025.09.22)
@Gott mit uns - Ty tam pod ten hełm to tuska wstaw. Te to już nic nie ogarnia poza jawohl, jawohl.
bundes123 (2025.09.23)
Powrót do komentarzy