UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Za straty w POrcie niech płaci witold razem z wcisłą. To oni tak walczyli o ten POrt i co ?... straty ?Tak wygląda peowski POrt i peowski biznes.
Za straty w POrcie niech płaci witold razem z wcisłą. To oni tak walczyli o ten POrt i co ?... straty ?Tak wygląda peowski POrt i peowski biznes.