UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Za straty w POrcie niech płaci witold razem z wcisłą. To oni tak walczyli o ten POrt i co ?... straty ?Tak wygląda peowski POrt i peowski biznes.


Anuluj