A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dokładnie tak było. I pewnie jest.
Jacek Żukowski, zespół prasowy biura prezydenta podał poniżej szczegółowy program uroczystości bez godziny rozpoczęcia.
A może to nieistotny szczegół bo jeszcze jacyś ludzie przyjdą pooglądać?
W przypadku konieczności opuszczenia domu czy mieszkania w razieW mało kto myśli o zabezpieczeniu się w akt własności by po powrocie udowodnić swoje miejsce zamieszkania / o ile będzie istniało/.
@czuwaj - zaPRLu w dowodzieOsobistym był adresZamieszkania a obecnie dowód jest dokumentemBezdomnych!
@tyle - Ale jaka włoszczyzna - świeża czy mrożona ?
Przepraszam a o której godzinie?
Już chyba czas zrezygnować z tych wszystkich mszy towarzyszących wszystkim świętom. Polacy odchodzą z kościoła a władza na siłę nas tam pcha