UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak to jest że pisowcy chcą reperacji tylko od Niemiec ? Bracia Rosjanie nie musza wyrównać strat ???
Pisowcy putinowcy
Jak to jest że pisowcy chcą reperacji tylko od Niemiec ? Bracia Rosjanie nie musza wyrównać strat ???
Pisowcy putinowcy