UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak to jest że pisowcy chcą reperacji tylko od Niemiec ? Bracia Rosjanie nie musza wyrównać strat ???

Pisowcy putinowcy

Anuluj