UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jest niedziela. Setki tysięcy wiernych będzie się modlić. Wierzę w jednego Boga, Ojca wszechmogącego, ... Wierzę w jeden, święty, powszechny i apostolski Kościół. Kościół powszechny został założony przez Jezusa Chrystusa ale w jaką stronę od lat Kościół zmierza? W stronę świętości czy czeluści piekielnych? Oby Biskup kroczył właściwą ścieżką.

Czy