14
11.09.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Na starówce widziałem kobieta w w wózku dziecięcym wiozła dwa spore psy, szok ! Ubieranie bo zimno, szok !
(2025.09.11)
Ja powiem więcej - przez te wszystkie "przyjazne czworonogom" sklepy, galerie, knajpy i inne miejsca, już niejednokrotnie byłem świadkiem sytuacji, jak ludzie pchają się z tymi swoimi zwierzakami (najczęściej psami) nawet do miejsc, gdzie wisi wyraźny zakaz i jeszcze wykłócają się z ochroną nieśmiertelnym argumentem, że "przecież mamy dwudziesty pierwszy wiek". Niektórym się już serio się gdzieś poprzewracało.
(2025.09.11)
Coraz mniej dzieci a coraz więcej psów (w dziecięcych wózkach) - do przooooduuuu Pooooolskoooo ooo o !!!
Arekn (2025.09.12)
@Arekn - Czyli bezdzietnym młodym, państwo powinno zabronić posiadania psów i kotów - tak mam to rozumieć?
(2025.09.13)