Wybrany wątek opinii
Mnie nieustannie zadziwiają psy w galeriach, a nawet przychodni. Dziwna moda, psu to nie służy, a skoro sam nie jest w stanie zostać minuty, bo nie nauczony, to obowiązkowo zabierać do pracy, kościoła i szpitala
Do moderacji
Odpowiedz
8
0
Na starówce widziałem kobieta w w wózku dziecięcym wiozła dwa spore psy, szok ! Ubieranie bo zimno, szok !
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
Ja powiem więcej - przez te wszystkie "przyjazne czworonogom" sklepy, galerie, knajpy i inne miejsca, już niejednokrotnie byłem świadkiem sytuacji, jak ludzie pchają się z tymi swoimi zwierzakami (najczęściej psami) nawet do miejsc, gdzie wisi wyraźny zakaz i jeszcze wykłócają się z ochroną nieśmiertelnym argumentem, że "przecież mamy dwudziesty pierwszy wiek". Niektórym się już serio się gdzieś poprzewracało.
Do moderacji
Odpowiedz
9
0