UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ja powiem więcej - przez te wszystkie "przyjazne czworonogom" sklepy, galerie, knajpy i inne miejsca, już niejednokrotnie byłem świadkiem sytuacji, jak ludzie pchają się z tymi swoimi zwierzakami (najczęściej psami) nawet do miejsc, gdzie wisi wyraźny zakaz i jeszcze wykłócają się z ochroną nieśmiertelnym argumentem, że "przecież mamy dwudziesty pierwszy wiek". Niektórym się już serio się gdzieś poprzewracało.