A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wystarczy że PIS odda kasę za Katrczowiska Górne i bedzie ściana jak ta lala
Czekamy na dobudowę trybun w kolo lodowiska. Imprezy by były pod dachem.
@Jawamwójtaniewybierałem - expert na każdy temat tow. polexit-czuwaj
Dobrze by było gdyby decyzja była pozytywna. Pieniążki na pewno Miasto ma.. a hokej w Elblągu może mieć przyszłość..