14
03.09.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wystarczy że PIS odda kasę za Katrczowiska Górne i bedzie ściana jak ta lala
(2025.09.03)
Czekamy na dobudowę trybun w kolo lodowiska. Imprezy by były pod dachem.
(2025.09.03)

info

1  
  0
@Jawamwójtaniewybierałem - expert na każdy temat tow. polexit-czuwaj
nielubiekaczek (2025.09.03)
Dobrze by było gdyby decyzja była pozytywna. Pieniążki na pewno Miasto ma.. a hokej w Elblągu może mieć przyszłość..
Hok (2025.09.03)

info

1  
  1