UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dobrze by było gdyby decyzja była pozytywna. Pieniążki na pewno Miasto ma.. a hokej w Elblągu może mieć przyszłość..
Hok
Dobrze by było gdyby decyzja była pozytywna. Pieniążki na pewno Miasto ma.. a hokej w Elblągu może mieć przyszłość..
Hok