16
26.07.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Myślę, że nazywanie tej inicjatywy "spacerami", w przypadku niektórych osób z tej grupy, jest co najmniej niestosowne.
Myśleć! Myśleć! (2025.07.27)
To jest zrobione naumyślnie. Pierwszy etap weryfikacji połączonej z eliminacją...
(2025.07.27)
Dokładnie, od rana do wieczora złom hałasuje.
(2025.07.27)
Cukiernia " u Wołka", jak obrazuje zdjęcie, bardzo " d po stosowana " osobom niepełnosprawnym i starszym a także ludziom z dziećmi w wieku. Pomimo remontu schodów, klienci z nadzieją myśleli, że być może będzie podjazd oto. Nic podobnego, nie zrobili. Na zwrócenie uwagi, że cukiernia jest niedostępna, żoną na wózku chciała zrobić tam zakupy, arogandzka obsługa powiedziała, cytuje -" proszę sobie robić zakupy gdzie indziej "
Omijaj z daleka (2025.07.27)

info

2  
  0
@Myśleć! Myśleć! - Spacer badawczy to metoda badawcza stosowana w konsultacjach społecznych, więc nazwa jest jak najbardziej na miejscu.
cocosh (2025.07.28)
Krawezniki na przejsciach....
Alekq (2025.07.28)

info

1  
  0