UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Cukiernia " u Wołka", jak obrazuje zdjęcie, bardzo " d po stosowana " osobom niepełnosprawnym i starszym a także ludziom z dziećmi w wieku. Pomimo remontu schodów, klienci z nadzieją myśleli, że być może będzie podjazd oto. Nic podobnego, nie zrobili. Na zwrócenie uwagi, że cukiernia jest niedostępna, żoną na wózku chciała zrobić tam zakupy, arogandzka obsługa powiedziała, cytuje -" proszę sobie robić zakupy gdzie indziej "

Omijaj z daleka