A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To zostawić
@puksiB - No i ziemia jest wciąż płaska.
A właściwie po co ? Przeciez i tak mało kto czyta ?! W koncu są komórki-:)
Tylko matoł nie czyta. Książki nie zastąpi nic, żadna komórka.
Wystaw na olx
Zatorze i książkomat. Dobre sobie:)
Mam taką samą sytuację. moi bliscy też. Nikt za darmo Naszych książek. Pięknych wydań.
Kabaret w wykonaniu Biblioteki.
A tym co się boją książęk przesyłam takie oto powiedzonko: "Książki nie gryzą, pochłaniają cię w całości". Jest to sentencja jaką wydawnictwo Znak umieszcza na kartonikach w których przesyła książki.