19
17.07.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To zostawić
(2025.07.17)
@puksiB - No i ziemia jest wciąż płaska.
(2025.07.17)
A właściwie po co ? Przeciez i tak mało kto czyta ?! W koncu są komórki-:)
(2025.07.17)
Tylko matoł nie czyta. Książki nie zastąpi nic, żadna komórka.
Ewa.M. (2025.07.17)
Wystaw na olx
Soter (2025.07.17)
Zatorze i książkomat. Dobre sobie:)
(2025.07.17)

info

3  
  1
Mam taką samą sytuację. moi bliscy też. Nikt za darmo Naszych książek. Pięknych wydań.
Bożena L. (2025.07.17)
Kabaret w wykonaniu Biblioteki.
(2025.07.19)

info

1  
  0
A tym co się boją książęk przesyłam takie oto powiedzonko: "Książki nie gryzą, pochłaniają cię w całości". Jest to sentencja jaką wydawnictwo Znak umieszcza na kartonikach w których przesyła książki.
Ewa.M. (2025.07.21)

info

0  
  0