Wybrany wątek opinii
Fajna sprawa, a co zrobic z dużą ilością książek, których nikt nie chce? Stare leksykony, słowniki, encyklopedie, biblioteki mówią -wyrzucić, ale nie mam serca, takie piękne wydania.
Do moderacji
Odpowiedz
9
4
To zostawić
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
Wystaw na olx
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
Mam taką samą sytuację. moi bliscy też. Nikt za darmo Naszych książek. Pięknych wydań.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0