Wybrany wątek opinii

Fajna sprawa, a co zrobic z dużą ilością książek, których nikt nie chce? Stare leksykony, słowniki, encyklopedie, biblioteki mówią -wyrzucić, ale nie mam serca, takie piękne wydania.
(2025.07.17)
To zostawić
(2025.07.17)
Wystaw na olx
Soter (2025.07.17)
Mam taką samą sytuację. moi bliscy też. Nikt za darmo Naszych książek. Pięknych wydań.
Bożena L. (2025.07.17)
Powrót do komentarzy