Wybrany wątek opinii

A właściwie po co ? Przeciez i tak mało kto czyta ?! W koncu są komórki-:)
(2025.07.17)
Tylko matoł nie czyta. Książki nie zastąpi nic, żadna komórka.
Ewa.M. (2025.07.17)
Powrót do komentarzy