12
10.07.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Mają talent. Wokal świetny, muzyka naszego pokolenia u młodych nadal w modzie. To muzyka dla nich i dla czterdziesto i pięćdziesięciolatków!!!Można się świetnie bawić i z młodymi ludzmi. Mi się bardzo podobaja. Powodzenia chłopaki.
(2025.07.11)
Fajna muzyczka, git że lokalna.
Norymberga 2.0 (2025.07.12)

info

1  
  0