UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mają talent. Wokal świetny, muzyka naszego pokolenia u młodych nadal w modzie. To muzyka dla nich i dla czterdziesto i pięćdziesięciolatków!!!Można się świetnie bawić i z młodymi ludzmi. Mi się bardzo podobaja. Powodzenia chłopaki.


Anuluj