UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mają talent. Wokal świetny, muzyka naszego pokolenia u młodych nadal w modzie. To muzyka dla nich i dla czterdziesto i pięćdziesięciolatków!!!Można się świetnie bawić i z młodymi ludzmi. Mi się bardzo podobaja. Powodzenia chłopaki.