UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mają talent. Wokal świetny, muzyka naszego pokolenia u młodych nadal w modzie. To muzyka dla nich i dla czterdziesto i pięćdziesięciolatków!!!Można się świetnie bawić i z młodymi ludzmi. Mi się bardzo podobaja. Powodzenia chłopaki.