A moim zdaniem... (od najstarszych)
Czy muzeum ma jakąś wizję? Czy nowy dyrektor ma jakąś koncepcję? Sprzyjająca a może nawet potulna i podporzadkowana rada nie zapowiada niczego ambitnego.
Ja pier... e co tu się wyczynia to jakieś nieporozumienie, a większość 15 radnych z jednej partii to dramat dla Elbląga. Wyborcy obudźcie się i zastanówcie kogo wybieracie?