UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja pier... e co tu się wyczynia to jakieś nieporozumienie, a większość 15 radnych z jednej partii to dramat dla Elbląga. Wyborcy obudźcie się i zastanówcie kogo wybieracie?

Bez_VPN

Anuluj