UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja pier... e co tu się wyczynia to jakieś nieporozumienie, a większość 15 radnych z jednej partii to dramat dla Elbląga. Wyborcy obudźcie się i zastanówcie kogo wybieracie?
Bez_VPN
Ja pier... e co tu się wyczynia to jakieś nieporozumienie, a większość 15 radnych z jednej partii to dramat dla Elbląga. Wyborcy obudźcie się i zastanówcie kogo wybieracie?
Bez_VPN