UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ta droga jest za wąska, już to widać po kilku dniach użytkowania przez kierowców, krawężniki na całej długości są czarne od gumy z kół samochodów. Przy dluszym okresie użytkowania te krawężniki będą powyłamywane...

Jaa5341

Anuluj