12
11.06.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

proponuję szlakiem planowych do wyburzenia zabytkowych kamienic, może wiedza historyczna Pana Prezydenta przyda się w dyskusji i zadumie nad losem tych interesujących budynków. Warto, też doprosić decyzyjnych urzędników aby opowiedzieli jak nie można było nic zrobić
Karol 3 (2025.06.14)

info

1  
  0
„Wódz” władzy lokalnej” prowadzi romantyczne spacery! Nie jest zainteresowany zapewnieniem społeczności podstawowego bezpieczeństwa i porządku publicznego. Swoją bezczynnością umożliwia i dynamicznie rozwija obszar bezprawia ul. Słoneczna vis a vis sklepu alkoholowego „B…S”. Codzienne gromadzenie się Patoli i Meneli, żłopanie wódy i innych używek, nieustająco trwa od lat. Zakłócanie porządku publicznego, coraz mocniejsze i głośniejsze, śpiewy z mikrofonem i przenośnym głośnikiem i bełkot pijacki i kikolskie pieśni. Piątek to 3 interwencje w tym Straż miejska, Policja. Efekt to ŻENADA. Kiedy skończy się ten „CYRK”? Kiedy zostanie odebrana koncesja i usunięty zostanie z tego rejonu ten wyspecjalizowany sklep alkoholowy?
(2025.06.15)

info

0  
  0