A moim zdaniem... (od najstarszych)
proponuję szlakiem planowych do wyburzenia zabytkowych kamienic, może wiedza historyczna Pana Prezydenta przyda się w dyskusji i zadumie nad losem tych interesujących budynków. Warto, też doprosić decyzyjnych urzędników aby opowiedzieli jak nie można było nic zrobić
„Wódz” władzy lokalnej” prowadzi romantyczne spacery! Nie jest zainteresowany zapewnieniem społeczności podstawowego bezpieczeństwa i porządku publicznego. Swoją bezczynnością umożliwia i dynamicznie rozwija obszar bezprawia ul. Słoneczna vis a vis sklepu alkoholowego „B…S”. Codzienne gromadzenie się Patoli i Meneli, żłopanie wódy i innych używek, nieustająco trwa od lat. Zakłócanie porządku publicznego, coraz mocniejsze i głośniejsze, śpiewy z mikrofonem i przenośnym głośnikiem i bełkot pijacki i kikolskie pieśni. Piątek to 3 interwencje w tym Straż miejska, Policja. Efekt to ŻENADA. Kiedy skończy się ten „CYRK”? Kiedy zostanie odebrana koncesja i usunięty zostanie z tego rejonu ten wyspecjalizowany sklep alkoholowy?