UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
proponuję szlakiem planowych do wyburzenia zabytkowych kamienic, może wiedza historyczna Pana Prezydenta przyda się w dyskusji i zadumie nad losem tych interesujących budynków. Warto, też doprosić decyzyjnych urzędników aby opowiedzieli jak nie można było nic zrobić
Karol 3