UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

proponuję szlakiem planowych do wyburzenia zabytkowych kamienic, może wiedza historyczna Pana Prezydenta przyda się w dyskusji i zadumie nad losem tych interesujących budynków. Warto, też doprosić decyzyjnych urzędników aby opowiedzieli jak nie można było nic zrobić

Karol 3