UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

„Wódz” władzy lokalnej” prowadzi romantyczne spacery! Nie jest zainteresowany zapewnieniem społeczności podstawowego bezpieczeństwa i porządku publicznego. Swoją bezczynnością umożliwia i dynamicznie rozwija obszar bezprawia ul. Słoneczna vis a vis sklepu alkoholowego „B…S”. Codzienne gromadzenie się Patoli i Meneli, żłopanie wódy i innych używek, nieustająco trwa od lat. Zakłócanie porządku publicznego, coraz mocniejsze i głośniejsze, śpiewy z mikrofonem i przenośnym głośnikiem i bełkot pijacki i kikolskie pieśni. Piątek to 3 interwencje w tym Straż miejska, Policja. Efekt to ŻENADA. Kiedy skończy się ten „CYRK”? Kiedy zostanie odebrana koncesja i usunięty zostanie z tego rejonu ten wyspecjalizowany sklep alkoholowy?