UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
„Wódz” władzy lokalnej” prowadzi romantyczne spacery! Nie jest zainteresowany zapewnieniem społeczności podstawowego bezpieczeństwa i porządku publicznego. Swoją bezczynnością umożliwia i dynamicznie rozwija obszar bezprawia ul. Słoneczna vis a vis sklepu alkoholowego „B…S”. Codzienne gromadzenie się Patoli i Meneli, żłopanie wódy i innych używek, nieustająco trwa od lat. Zakłócanie porządku publicznego, coraz mocniejsze i głośniejsze, śpiewy z mikrofonem i przenośnym głośnikiem i bełkot pijacki i kikolskie pieśni. Piątek to 3 interwencje w tym Straż miejska, Policja. Efekt to ŻENADA. Kiedy skończy się ten „CYRK”? Kiedy zostanie odebrana koncesja i usunięty zostanie z tego rejonu ten wyspecjalizowany sklep alkoholowy?