21
03.05.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Wzburzony - I bardzo dobrze, ta Starówka powinna tętnić życiem, handlem ulicznym ale nie takim badziewiem z Chin, ciupagami, fokami pluszowymi czy innym szmelcem. Trochę rękodzieła, trochę spożywki związanej z agroturystyką, trochę sztuki... A Tobie to chyba żal 4 litery ściska że sam nie możesz stanąć, bo nie masz z czym. Prawda ??? zakompleksiony sfrustrowany zazdrośniku ???
mieszkanka dzielnicy (2025.05.05)