12
25.04.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

A przepraszam do jakiego działu te zakupy? Czy MAH zajęło się działalnością galeryjno-wystawienniczą? Na kotwicę i młot zamechowski nie było a jest na ekspresjonistyczne malunki nazisty?
(2025.04.27)

info

1  
  7
Wcale nie świetnie napisane - bezrefleksyjne copy-paste, co potwierdzone zostało wpisem, że bazuje na tekście J. Pfau. Niemiec pisze o Niemcu.
(2025.04.28)