UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A przepraszam do jakiego działu te zakupy? Czy MAH zajęło się działalnością galeryjno-wystawienniczą? Na kotwicę i młot zamechowski nie było a jest na ekspresjonistyczne malunki nazisty?
A przepraszam do jakiego działu te zakupy? Czy MAH zajęło się działalnością galeryjno-wystawienniczą? Na kotwicę i młot zamechowski nie było a jest na ekspresjonistyczne malunki nazisty?