UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wcale nie świetnie napisane - bezrefleksyjne copy-paste, co potwierdzone zostało wpisem, że bazuje na tekście J. Pfau. Niemiec pisze o Niemcu.


Anuluj