A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
nadal ufacie i wierzycie politycznym obietnicom przedwyborczym? Nazewnictwo samo mówi za siebie: to jest obietnica! A więc, nie zawsze się je spełnia i jest się krytym! haha jak was na to złapią i dostaną co chą, zapomnij że spełnią jakąś trudną obietnicę, zjedz snickersa, tfuu prince polo i zagryź korniszonem :) tak ejst polska hahah
Potrzebna rewolucja jak we Francji kiedyś.....
Królakowa po co ci dwie zmywarki w jednym myjesz naczynia a w drugim **** tu wpiszcie co chcecie
Szukam pracy, może być w biurze poselskim. Umie zmywać, wiec zmywarka niepotrzebna.
Portel jest jak tvpis. Pisowskie medium
Dlaczego nie puszczacie komentarza z wyrokiem sądu na temat całej partii i wszystkich pismanów ?
Proszę zauważyć, że w większosći z ' parlamentarzystów ", gdyby nie polityka. Byliby podrzędnymi szarakami. Marnymi dziennikarzami, nauczycielami itp itd. O taiej kasie jaką mają z tytułu bycia politykiem. Mogliby tylko pomarzyć. Polityka to ich sposób na łatwe, wygodne życie. Kto im na to pozwala ? My. Kto tu jest frajerem ?
@Mleko i miód - Pracownicy, w tym szefowie biur poselskich nie są w myśl prawa osobami publicznymi i w związku z tym podlegają ochronie prawnej, w tym RODO, jak wszyscy zatrudnieni. Stąd nie ma obowiązku upubliczniania ich nazwisk, a oni podają je tylko w zwyczajowych kontaktach z osobami załatwiającymi sprawy w takim biurze.
@Portel jak tvpis - pisowskie medium po sąsiedzku -info