UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego nie puszczacie komentarza z wyrokiem sądu na temat całej partii i wszystkich pismanów ?
Portel jak tvpis
Dlaczego nie puszczacie komentarza z wyrokiem sądu na temat całej partii i wszystkich pismanów ?
Portel jak tvpis