UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Proszę zauważyć, że w większosći z ' parlamentarzystów ", gdyby nie polityka. Byliby podrzędnymi szarakami. Marnymi dziennikarzami, nauczycielami itp itd. O taiej kasie jaką mają z tytułu bycia politykiem. Mogliby tylko pomarzyć. Polityka to ich sposób na łatwe, wygodne życie. Kto im na to pozwala ? My. Kto tu jest frajerem ?
Tulej .