UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@nie lubię kaczek - A co mówią płaszczak i nowogrodzki? Mówią to takie określenie w ich przypadku trochę na wyrost. Ale oni wiedzą jaki mają elektorat.
@nie lubię kaczek - A co mówią płaszczak i nowogrodzki? Mówią to takie określenie w ich przypadku trochę na wyrost. Ale oni wiedzą jaki mają elektorat.