UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@nie lubię kaczek - A co mówią płaszczak i nowogrodzki? Mówią to takie określenie w ich przypadku trochę na wyrost. Ale oni wiedzą jaki mają elektorat.


Anuluj