26
26.02.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
to oni jeszcze coś robią ?
teatrzyk (2025.02.26)

info

6  
  1
Żenujące przedstawienie pana Czyżyka, Czyżaka i pani Kaptur, że jeszcze mediom chce się na takie szopki przychodzić i o tym pisać
(2025.02.26)

info

6  
  7
Błazenada. Kompletny upadek tej instytucji. Wielkie nic
(2025.02.27)

info

5  
  3
Wg mnie ładniej by wyglądała w ciemnych włosach.
(2025.02.27)
Mam trochę kasy to zbuduję hotel w Elblągu który będzie miał 100% obłożenia przez 2 dni w roku.
BąŻul (2025.02.27)

info

1  
  0
nuda, kogo to
(2025.02.27)

info

1  
  0