A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
to oni jeszcze coś robią ?
Żenujące przedstawienie pana Czyżyka, Czyżaka i pani Kaptur, że jeszcze mediom chce się na takie szopki przychodzić i o tym pisać
Błazenada. Kompletny upadek tej instytucji. Wielkie nic
Wg mnie ładniej by wyglądała w ciemnych włosach.
Mam trochę kasy to zbuduję hotel w Elblągu który będzie miał 100% obłożenia przez 2 dni w roku.
nuda, kogo to