Mam trochę kasy to zbuduję hotel w Elblągu który będzie miał 100% obłożenia przez 2 dni w roku.BąŻul
Mam trochę kasy to zbuduję hotel w Elblągu który będzie miał 100% obłożenia przez 2 dni w roku.