Wybrany wątek opinii

p. Magda jak zwykle zjawiskowa :)
(2025.02.26)
ooo zazdrośnice minusują, hehehehehe
(2025.02.26)
Wg mnie ładniej by wyglądała w ciemnych włosach.
(2025.02.27)
Powrót do komentarzy